Iskolai felügyelet

Az emberi erőforrások minisztere által kiadott 18/2021. (III.5.) határozat alapján a digitális munkarend idejére minden iskolának felügyeletet kell biztosítani azon gyermekek számára, akiknek szülei a munkájuk miatt ezt nem tudják megoldani.

Tekintettel arra, hogy a rendkívüli intézkedések fő oka a járvány terjedésének megakadályozása, ezért nagyon fontos, hogy a felügyelet lehetőségével valóban csak a legszükségesebb esetben éljenek a családok.

Igény esetén a tanulók felügyeletét munkanapokon 7.30 órától 16.30 óráig biztosítjuk.

A gyerekeknek alapvetően önállóan kell tanulniuk, a beosztott pedagógus vagy oktatást segítő alkalmazott elsősorban technikai segítséget tud nyújtani.

A felügyeleti napokon napi egyszeri vagy háromszori étkezés kérhető.

A járványügyi szabályok a felügyelet alatt annyiban szigorodnak, hogy a maszk használata a tanulás kivételével folyamatosan kötelező.

A felügyeleti igényt hétköznapokon az intézmény hivatalos telefonszámán lehet jelezni (88/329-833). A soron következő munkanapra vonatkozó kérelmet legkésőbb a megelőző nap 9 óráig tudjuk fogadni!